İletişim

Basında Biz

Verdiğimiz kaliteli hizmetler ile birlikte basında yer edindik. Bu konuda yer alan haberlere aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.

Tatvan’da 20 Dönümlük Alana Güneş Enerjısi Paneli

TATVAN ilçesinde 20 dönümlük bir alan üzerine AK Partili Belediye tarafından kurulacak olan "Güneş Enerjisi Santrali" için Tatvan Belediyesi'nde ihale yapıldı. Tatvan'da artık enerji üretimi dönemine geçileceğini kaydeden AK Partili Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, yapılan proje ve ihale hakkında gazetecileri bilgilendirdi.

Detaylı Bilgi
Tatvan Belediyesi Kendi Elektriğini Üretecek

Bitlis'in Tatvan Belediyesi, "Güneş Enerjisi Santrali" projesi sayesinde artık kendi elektriğini üretecek.

Detaylı Bilgi
Balıkesir Dursunbey’de Kurulan Güneş Enerji Santrali Kâra Geçti
Balıkesir’in Dursunbey Belediyesince kurulan ve işletmeye alınan güneş enerji santralinin, getirdiği gelirle borcunu karşıladığı gibi kara geçtiği duyuruldu.
Detaylı Bilgi
Altıntaş Güneş Enerji Tesisi Başbakan Yıldırım’ın Katıldığı Törenle Açıldı

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde inşaa Edilen Güneş enerji tesisi, Ankara’da Başbakan Binali Yıldırım’ın katıldığı toplu açılış töreniyle hizmete girdi. Kütahya’nın Altıntaş Belediyesi’nin Güneş Enerji Satrali (GES) hizmete sunuldu.

Detaylı Bilgi
Hisarcık Belediyesi Ges'le Kendi Enerjisini Üretecek

Kütahya'nın Hisarcık Belediyesi tarafından kurulacak Güneş Enerjisi Santrali (GES) için Osmangazi Elektrik Dağıtım Şirketi (OEDAŞ) Kütahya İl İşletme Müdürlüğü ile bağlantı anlaşması yapıldığı bildirildi.

Detaylı Bilgi
Telefon WhatsApp Harita E-posta