İletişim

Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri

Geleceğin en büyük teknolojilerinden birisi olacak güneş enerjisi, şimdiden yaygınlaşmaya başladı. Pek çok hanenin ve firmanın kullanmaya başladığı güneş enerjisi, devlet garantili olarak pasif gelir yöntemi olurken aynı zamanda elektrik tüketimine de fırsat tanıyor. Firmamız teknik danışmanlık hizmeti olarak detaylar hakkında bilgi verme, analiz yapma, yer belirleme, süreci takip etme, projeleri uygulama, kurulum ve üretim aşaması gibi konularda hizmet sunmaktadır.
Bu hizmetlerden ilki proje analizi olarak karşımıza çıkar. Müşteriden detaylı bilgi alındıktan sonra müşteriye bazı bilgiler verilir. Anlaşma sağlandıktan sonra güneş panelleri için en uygun yer belirlenir. Yapılan değerlendirme sonucunda size en uygun boyutlarda güneş paneli tarlasını kurmak için gerekli aşamaları anlatıyoruz. Bu sırada firmamız sizin belirlediğiniz bölgeye güneş panellerini kurmak için birçok çalışma ve gerekli hesaplamaları yapıyor. Firmamız bu aşamada size teklif sunuyor, eğer ki teklifi kabul ederseniz bu adım başarılı bir şekilde uygulamaya geçiliyor.
Uygulama zamanı geldiğinde uygulama sırasında projeyi yakından takip ediyor, size süreci aktarıyoruz. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan süreci kaçırmamış, detaylı bir şekilde bilgilendirilmiş oluyorsunuz. Bölgeye yapılan güneş enerjisi yatırımı ile birlikte enerji üretme hedefinize az bir zaman kalıyor.Teklifte yer alan şekilde yapılan yatırım sorunsuzca ve düzgün bir şekilde uygulanmaya devam ediyor.
Uygulama aşaması ile birlikte müşterinin istediği şekilde olması açısından dikkatli olmaktayız, projede belirlendiği gibi sistemi uygulamaya koymaktayız. Yapılan çalışmalar belirli aralıklarla raporlanarak müşteriye veriler sunulacak. Bu sayeed hiçbir detayı kaçırmayacaksınız. Uygulama aşamasında her şey tamamlandığında ise son şamada genel bir kontrol yapacağız, sürecin düzgün olup olmadığını inceleyeceğiz.
Birçok müşteri üretim aşamasında sistemin nasıl çalışacağı ve sorunsuz olup olmayacağı konusunda bir telaşa kapılabilir. Bu konuda endişelenmenize gerek bulunmuyor. Biz danışmanlık hizmeti konusunda bu süreçte de yanınızdayız. Üretim aşamasına gelindiğinde sizinle birlikte üretim ve tüketim raporunun yanı sıra faturalandırmayı da inceliyor, sistemin sorunsuz çalışıp çalışmadığını tespit ediyoruz.
Bu aşama ile birlikte müşterilere sunduğumuz hizmetler üretim ve tüketimde genel bir raporlama çıkarmak, elde edeceğiniz kazancı hesaplamak ve eğer hatalar tespit edildiyse bu hataları gidermektir. Müşterinin isteğine bağlı olarak üretim sürecinde yeni alanlar tedarik edilerek daha fazla güneş paneli inşa edilebilir. Bu durum müşterinin isteğine göre şekillendirilen bir durum olmaktadır. Eğer ki müşteri daha fazla güneş enerjisi elde etmek istiyor ise bunu bize bildirerek kazancını daha da artırabilir, daha çok tüketim yapabilir.
Firmamız olarak sizlere en iyi teknik danışmanlık hizmetini bu alanda da sunmaya devam ediyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek hemen bir randevu almak. Sonrasında sizlere en iyi teknik danışmanlık hizmetini sunuyoruz.

 

 

 

Telefon WhatsApp Harita E-posta